INFOLINIA KREDYTOWA(+48) 691 895 408

Kredyty mieszkaniowe na zakup domu bądź mieszkania

Jeżeli chcesz nabyć dom bądź mieszkanie a nie masz wystarczajacych środków finansowych kredyt mieszkaniowy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki kredytowi mieszkaniowemu wystarczy, że posiadasz tylko niewielką część środków na zakup nieruchomości resztę dołoży Ci bank. A dzięki możliwości rozłożnia kredytu nawet na 30 lat rata kredytu mieszkaniowego będzie śmiesznie niska.

Oprocentowanie kredytów na zakup mieszkania lub domu jest na niskim poziomie dzięki czemu jest to o wiele lepszy pomysł niż finansowanie zakupu nieruchomości naprzykład kredytem gotówkowym. Kredyt nieprzemyślany i wzięty na wyrost nie jest także dobrym pomysłem. Doświadczony doradca finansowy uświadomi Ci jak dużo możesz wziąć kredytu aby sobie nie zaszkodzić.

Jeżeli dopiero zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości koniecznie zbadaj swoją zdolność kredytową. Dzięki sprawdzeniu swojej zdolności kredytowej będziesz wiedział na jaką nieruchomość Cię stać.

Pamiętaj dobrze dobrany kredyt mieszkaniowy może dla Ciebie oznaczać oszczędnosci od kilku do kilkudziesieciu tysięcy złotych w całym okresie kredytowania. Dlatego daj sobie szansę i zaufaj specjalistą z wieloletnim doświadczeniem.

W ofercie posiadamy 21 banków proponujacych kredyty hipoteczne więc bedziesz miał z czego wybierać. Ty mówisz nam jakie są Twoje oczekiwania a my pokazujemy Ci jaki warunki możesz otrzymać w poszczególnych bankach. Zawsze wskazujemy plusy i minusy określonych ofert. Teraz to Ty wybierasz. Nie musisz być na łasce i niełasce banków. Wybierz najtańszy kredyt hipoteczny. Wypełnij formularz kontaktowy i powierz nam abyśmy zajeli się wszystimi formalnościami.